Keramické postavičky s lampášikom XL -Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Keramické postavičky s lampášikom XL

sideblock

V kategórii Keramické postavičky s lampášikom XL nájdete široký výber  očarujúcich zimných postavičiek väčších rozmerov, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom. Postavičky XL nie je možné zakúpiť  veľkoobchodne prostredníctvom veľkoobchodného prístupu. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte. 

 

Tovar na porovnanie
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
-27.5%
34,50€ 25,00€
Originálnou zimnou dekoráciou je keramický chlapček s pletenou bielou čiapkou a lampášikom s rozmerom 39cm . Ide o jedinečnú dekoráciou pričom do daného lampášika je možné vložiť čajovú sviečku.&..
-23.7%
39,20€ 29,90€
Keramické dievčatko Grey XXL s lampášikom má rozmer 50cm, vďaka čomu je neprehliadnuteľná. Nový dizajn tejto očarujúcej zimnej postavičky spočíva v šedej pletenej čiapočke, tzv. zasneženom vzhľade a l..
-11.5%
62,00€ 54,90€
Dievčatko s lampášikom 52cm. Do lampášika je moné vložiť sviečku. Postavička má štrikovanú čiapku. ..
-27.5%
34,50€ 25,00€
Keramické dievčatko  XL s lampášikom má rozmery 39cm. Ide o jedinečnú zimnú dekoráciu- postavičku, s pletenou bielou čiapočkou a lampášikom ,do ktorého môžete vložiť čajovú sviečku. ..
-40.8%
55,70€ 33,00€
Dekoračná keramická postavička dievčatka so snehuliakom, do ktorého je možné vložiť sviečku, vďaka čomu sa  snehuliak nádherne rozžiari.  Táto unikátna ručne maľovaná postavička má rozmer 40..
-31.9%
49,90€ 34,00€
Keramické zasnežené dievčatko XL s lampášikom má rozmer 43cm. Ide o ručne maľovanú a zdobenú keramickú postavičku v kabátiku s kapucnou, ktorý je zdekorovaný kožušinkou. Celá postavička sa vyznačuje t..
-27.2%
52,90€ 38,50€
Zasnežený vtáčik na guli XL- táto jedinečná keramická postavička vtáčika má rozmer 49cm a do snehovej gule je možné vložiť čajovú sviačku vďaka čomu vznikne nádherná svietiaca dekorácia. Táto keramiká..
Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!