Veľkoobchodný nákup-Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Veľkoobchodný nákup

sideblock

Milí naši obchodní partneri,

s radosťou Vám oznamujeme, že od 11.8.2017 môžete u nás nakupovať za veľkoobchodné ceny.

 

V prípade záujmu o aktiváciu veľkoobchodného účtu nám prosím zašlite na email caneacreativ@gmail  kópiu výpisu z Obchodného registra alebo ŽL (scan, fotografia mobilom..)

 

Vaša žiadosť o veľkoobchodný prístup do nášho eshopu, bude  posúdená na základe oblasti Vášho podnikania. Veľkoobchodný nákup bude sprístupnený hlavne zákazníkom, ktorý sa venujú cieľovej oblasti (floristika, aranžérstvo, kvetinárstvo, svadobné agentúry, reklamné..) a majú zaujem zakúpiť nás tovar za ucelom dalsieho predaja.

 

Vážený obchodný partner,

veľmi si vážime Váš záujem nakupovať náš sortiment a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre Vás.

 

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie,

 

+421907436619

info@caneacreativ.sk

caneacreativ@gmail.com

 

 

Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!