Veľkoobchodný nákup-Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Veľkoobchodný nákup

sideblock

Milí naši obchodní partneri,

s radosťou Vám oznamujeme, že od 11.8.2017 môžete u nás nakupovať za veľkoobchodné ceny.

 

V prípade záujmu o aktiváciu veľkoobchodného účtu nám prosím zašlite na email caneacreativ@gmail  kópiu výpisu z Obchodného registra alebo ŽL (scan, fotografia mobilom..)

 

Vaša žiadosť o veľkoobchodný prístup do nášho eshopu, bude  posúdená na základe oblasti Vášho podnikania. Veľkoobchodný nákup bude sprístupnený hlavne zákazníkom, ktorý sa venujú cieľovej oblasti (floristika, aranžérstvo, kvetinárstvo, svadobné agentúry, reklamné..) 

 

Vážený obchodný partner,

veľmi si vážime Váš záujem nakupovať náš sortiment a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre Vás.

 

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie,

 

+421907436619

info@caneacreativ.sk

caneacreativ@gmail.com

 

 

Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!