Špeciálne zľavy produktov-Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Špeciálne zľavy produktov

sideblock

Kategória Špeciálne zľavy obsahuje sortiment, ktorý má určité poškodenia a preto ho nie je možné predávať s bežným sortimentom.  Tieto  produkty majú vady, ktoré sú už opravené no napriek tomu vykazujú vizuálne chyby. Taktiež v tejto kategórii nájdete produkty s vadami, ktoré nie sú opravené, no tieto produkty môžu byť využité pri aranžovaní a prípadné vady môžu byť zakryté práve pomocou zdekorovania. V popise každého produktu nájdete informáciu o danom poškodení tovaru.

Upozornenie! Tieto produkty nie je možné reklamovať z dôvodu, uvedého poškodenia, nakoľko ich znížená cena je adekvátna vzhľadom na dané poškodenie.

Tovar na porovnanie
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
-58.3%
2,40€ 1,00€
Drevená dekorácia Zajačikovia má rozmery 15,5x9x2,3cm.Poškodenie- odlomená spodná nožička jedného zo zajačikov. Poškodenie nie je opravené.   ..
-28.6%
3,50€ 2,50€
Keramický Zajko bielej farby má rozmery 10,5cm. Poškodenie- odlomené uško, ktoré je prilepené a opravené. Daná chyba je však viditeľná, zamaskovali sme ju ružovou saténovou mašličkou. Varia..
-30.6%
7,20€ 5,00€
Keramický Klaun zo srdiečkami má rozmery 12x7x15cm. Poškodený variant A- odlomený maličký kúsok zo zadnej časti nohavíc klauna. ..
-59.6%
0,99€ 0,40€
Kuriatko na paličke Green. Poškodenie: zlomená zapichovacia palička- rozmery sú  19,5cm.(rozmery paličky 10,5cm) ..
-57.1%
26,80€ 11,50€
Set kovových  črepníkov Lilac Garden obsahuje 3ks čreoníkov s rozmermi : Poškodená - najväčšia 15,5x15,5x15cm kraj trošku ohnutý. Ďaľšie dva črepníky veľkoti: stredná 13x13x12,5cm , menšia 1..
-18.9%
3,70€ 3,00€
Set originálnych vajíčok na zavesenie, ktoré sú ručne maľované a zdekorované vzorom kvietkov obsahuje 6ks vajíčok s rozmerom 6cm. Upozornenie- ide o originálne vajíčka, ktoré sú veľmi krehké. Nakoľko ..
Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!