Dodanie do zahraničia-Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Dodanie do zahraničia

sideblock

V prípade záujmu o doručenie zásielky do inej krajiny ako je Slovenská republika, Vás budeme informovať o cene doručenia.

(The shipping costs depends on destination and package weight, we will inform you about the best way of delivery. Please do not make payment until we inform you about quote for your shipment. )

Orientačný cenník
 
Cena za balíček do 10kg do uvedených vybraných krajín :
a)Poľsko, Česká republika, Rakúsko, Maďarsko - 10€

b) Nemecko  - 15€

c) Francúzsko, Írsko, Veľká Británia, Belgicko, Luxembursko, Holandsko

 

Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!