Dodacie a platobné podmienky-Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Dodacie a platobné podmienky

sideblock

1.Cenník a spôsoby dodania tovaru v rámci Slovenskej republiky

2. Cenník a spôsoby doručenia tovaru do zahraničia

Novinka!  SOBOTNÉ DORUČENIE

Sobotné doručenie účtujeme  BEZ PRÍPLATKOV. 

Všetky objednávky odoslané v piatok budú doručené v sobotu. V prípade záujmu o doručenie výhradne v sobotu, prosím uviesť do poznámky slovo - SOBOTA.

 

1.Cenník a spôsoby dodania tovaru v rámci Slovenskej republiky

( tento cenník sa nevzťahuje pre veľkoobchodný prístup)

 

a)      Osobný odber-  na základe dohody z nasledujúcich adries:
                                    Trnava Ľudová 15                                      cena 0€
                                    Trnava Na hlinách 19                                 cena 0€
                                    Trnava ul SKladová 6                                 cena 0€                                                                       
 
 

 

Tovar je možné vyzdvihnúť v sídle firmy Canea Creativ s.r.o.  na Ľudovej 15, alebo Na hlinách 19, alebo na Skladovej 6 po prijatí potvrdzujúceho emailu o stave objednávky- Pripravená k odberu. Čas vyzdvihnutia objednávky je možné dohodnúť na základe telefonickej alebo emailovej dohody : +421907 436 619 , info@caneacreativ.sk alebo caneacreativ@gmail.com

 

Počkajte prosím na potvrdzujúci e-mail informujúci, že Vaša objednávka je pripravená k odberu, pošleme Vám ho akonáhle Vašu objednávku skompletizujeme.

Po doručení potvrdzujúceho emailu o pripravenej objednávke k vyzdvihnutiu, bude zásielka na základe dohody na jednej z vyššie uvedených adries. Vaša objednávka bude pre Vás pripravená ešte nasledujúcich 6 pracovných dní. Pokiaľ tovar v tejto lehote neprevezmete, je uvoľnený do voľného predaja. V prípade žiadosti o predĺženie lehoty  nás neváhajte kontaktovať na info@caneacreativ.sk

*V prípade osobného odberu je možnosť úhrady objednávky len prevodom/vkladom na bankový účet alebo úhradou prostredníctvom Paypal alebo online platobnou metódou 24pay.

b)      Kuriérom         

V prípade voľby doručenia tovaru kuriérom platí nasledovný cenník bez ohľadu na hmotnosť balíčku: 

 

Suma objednávky  /€

Cena dopravy

Do    60 €

  4 €

Nad  60 €

  2 €

Nad  120 €

  1,5 €

*Cenník je platný len pre doručenie v rámci Slovenskej republiky

* Cenník je platný od 1.1.2018 

 

Novinka!  SOBOTNÉ DORUČENIE

Sobotné doručenie účtujemeBEZ PRÍPLATKOV.

Všetky objednávky odoslané v piatok budú doručené v sobotu. V prípade záujmu o doručenie výhradne v sobotu, prosím uviesť do poznámky slovo - SOBOTA.

 

Predpokladaná doba dodania: tovar je  doručený od zmeny stavu objednávky- Odoslaná (kedy je balíkodovzdaný kuriérovi ) do 1-2 pracovných dní  odo dňa expedície. Príjemca je o doručení balíka informovaný prostredníctvom sms/emailom. V deň doručenia je príjemca kontaktovaný kuriérom .

  UPOZORNENIE

*V prípade objednania a doručenia krehkých vecí (sklo, lampáše) prosíme  zákazníkov aby pri preberaní objednávky od kuriéra skontrolovali zásielku  a jej stav  pred kuriérom, či nedošlo k rozbitiu alebo poškodeniu doručenej objednávky (predovšetkým ak bol obal zásielky roztrhaný..). V prípade, že Vaša objednávka bola poškodená prosíme Vás, aby ste s kuriérom spísali škodovú zápisnicu a kontaktovali nás na email info@caneacreativ.sk alebo telefonicky 0907436619 ohľadom výmeny zásielky.

 

V prípade, ak kuriér nezastihne príjemcu, uskutoční bezplatný druhý pokus o doručenie.  Prosíme aby ste v záujme bezproblémového procesu doručenia, uviedli v objednávke telefónne číslo, na ktorom budete zastihnuteľný a adresu, kde Vás   kuriér môže zastihnúť počas pracovných dní, v čase medzi 8:00 a 16:00h.

Kuriér preverí totožnosť osoby, preberajúcej balík na základe predloženia dokladu. 

 

Lehoty dodania

V prípade zvolenia spôsobu platby objednávky  Bankovým prevodom/vkladom tovar odosielame zvyčajne do 2-3 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš účet.

Pri zvolení platby na dobierku, tovar zasielame do 2-4 pracovných dní. (Ak nie je zverejnený na hlavnej stránke oznam, informujúci o dovolenke, technických dôvodoch, v dôsledku ktorých bude balík odoslaný neskôr)

V prípade, že nie je možné túto lehotu dodržať (tovar nie je na sklade), budeme Vás bezodkladne kontaktovať a informovať.

 

Spôsoby platby 

 

a)      Bankový prevod alebo vklad

  Platbu vopred je potrebné vykonať po emailovom potvrdení prijatia Vašej objednávky, cez internet banking alebo vkladom v banke na náš účet :

Fio banka

Číslo účtu: 2401232098 /8330
IBAN kód: SK6483300000002401232098
SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

Ako VARIABILNY SYMBOL uveďte číslo (ID)Vašej objednávky. V potvrdení objednávky máte uvedenú celkovú sumu k úhrade vrátane zvoleného spôsobu dopravy. Uvedená celková suma je konečná nakoľko firma Canea Creativ s.r.o. nie je platca DPH. Ak nebude platba pripísaná na účet do 5 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovať.

 

b)      Dobierka                                            cena 0,90 €

Úhrada  pri prevzatí tovaru na dobierku kuriérovi môže byť uskutočnená v hotovosti  alebo platobnou kartou.

Upozorňujeme, že každá objednávka  je záväzná podľa Občianskeho zákonníka preto v prípade, že si zásielku zaslanú na dobierku nevyzdvihnete, bude Vám účtovaná čiastka vo výške 8 EUR na pokrytie nákladov spojených so zaslaním a manipulačný poplatok.

c)      Paypal

Úhrada objednávky prostredníctvom elektronickej peňaženky paypal poskytuje zákazníkom komfort a bezpečný prevod peňažných prostriedkov na účet predávajúceho. Pri výbere platby prostredníctvom Paypal budete presmerovaný na stránku tejto platobnej brány.

d)     Online platby 

Platba prostredníctvom online platobnej brány 24-pay  umožňuje realizáciu úhrady objednávky prostredníctvom : platby kartou, okamžitá platba alebo platba prevodom. Schválené a regulované Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012.

2. Cenník a spôsoby doručenia tovaru do zahraničia

 

V prípade záujmu o doručenie zásielky do inej krajiny ako je Slovenská republika, Vás budeme informovať o cene doručenia.

(The shipping costs depends on destination and package weight, we will inform you about the best way of delivery. Please do not make payment until we inform you about quote for your shipment. )

Orientačný cenník
 
Cena za balíček do 10kg do uvedených vybraných krajín :
a)Poľsko, Česká republika, Rakúsko, Maďarsko - 10€

b) Nemecko  - 15€

c) Francúzsko, Írsko, Veľká Británia, Belgicko, Luxembursko, Holandsko

 

 

Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!