Aranžmánik Inspire-Valentínske dekorácie - 13,00€-Canea Creativ -Široký výber jedinečných dekorácií za uvádzacie ceny.-Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň-

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Aranžmánik Inspire

sideblock

sideblock
Aranžmánik Inspire
Aranžmánik Inspire
Štítky: inspire, ar02
Novinka
13,00€
Kód produktu: INSPIRE_AR02
Dostupnosť: 1
 

Dekoračný kvetinový aranžmánik z našej dielničky Canea Creativ pozostáva z keramického črepníčka jemnej bledunko-oranžovej farby s tvz jemným ošúchaným vzhľadom a popísaným vzhľadom. Tento črepníček je zdekorovaný širokým výberom kvetov kde nájdete ružu, levandulu, drobné fialové kvietky, kvietky čerešne a dekoračnú zelen. Aranžmánik sa nesie v jemých krémovo-marhuľkovo tónoch v kombinácii s hitom tohto roka, fialovou farbou v prevedení dekoračných fialových kvietkov. Rozmer aranžmánika je 16x16x15cm

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!