Adventný svietnik Vianočný čas-Vianočné dekorácie - 22,00€-Canea Creativ -Široký výber jedinečných dekorácií za uvádzacie ceny.-Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň-

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Adventný svietnik Vianočný čas

sideblock

sideblock
Adventný svietnik Vianočný čas
Adventný svietnik Vianočný čas
Štítky: aras056
Mimoriadna zľava! -19.7%
27,40€ 22,00€
Kód produktu: ARAS056
Dostupnosť: 1
 

Nádherný adventný svietnik z našej dielničky pod názvom Vianočný čas má priemer 30cm a pozostáva zo 4 kovových bodcov na ktoré môžete umiestniť sviečky.  Podklad svietnika je zdekorovaný zelenou stuhou, ktorá je zdekorovaná umelou dekoračnou zelenou, prírodnými plodmi ako sú šišky, brezová kôra, oriešky. Nájdete tu taktiež vianočné gule v bielej , striebornej a modrej farbe. Kombinácia trblietavých striebristých halúzok a dekoračného snehu vzbudzuje sviatočnú atmosféru Vianoc. Uvedená cena nezzahrna dekoračné sviečky. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!