Adventný svietnik Kde bolo, tam bolo-Vianočné dekorácie - 18,50€-Canea Creativ -Široký výber jedinečných dekorácií za uvádzacie ceny.-Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň-

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

Adventný svietnik Kde bolo, tam bolo

sideblock

sideblock
Adventný svietnik Kde bolo, tam bolo
Adventný svietnik Kde bolo, tam bolo
Štítky: arktb007
Mimoriadna zľava! -17.8%
22,50€ 18,50€
Kód produktu: ARKTB007
Dostupnosť: 1
 

Dekoračný adventný svietnik Kde bolo, tam bolo - vianočný adventný svietnik, ktorý môžete použiť aj ako dekoračnú misu má priemer 30cm a výšku- 12cm . Tento nádherný svietnik pochádza z našej dielničky a je zdekorovaný vianočnými guľami, vločkami, drobnými umelými kvietkjami, šiškami, sušenou limetkou. Šúčasťou svietnika sú 4  čajové sviečky, svietnik pozostáva z dvenej konstrukcie a do jeho stredu môžete umiestniť ovocie alebo iné dekorácie, nakoľko konštrukcia tvorí misu, vďaka čomu do jeho stredu môžete umiestniť iné dekorácie alebo ovocie.

Ide o naozaj krásny, originálny, ručne robený kúsok jediný svojho druhu.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!