O nás-Canea Creativ -Umelé kvety, stuhy, dekorácie, sviečky, servítky, keramika, zeleň

Kto sme ?

Eshop Canea Creativ vznikol pod záštitou veľkoobchodu CANEA.SK, ktorý má za sebou dlhoročnú pôsobnosť v rámci predaja širokého sortimentu produktov v oblasti floristiky a aranžérstva. Spoločnosť predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradícia na slovenskom trhu, počas ktorej si firma vybudovala dobré meno a silné zázemie na trhu vďaka individuálnemu prístupu. Na základe záujmu zákazníkov a za účelom rozšírenia svojej pôsobnosti vznikla firma Canea Creativ, ktorej cieľom je predaj sortimentu značky CANEA maľoodberateľom a konečným spotrebiteľom.   

Čo ponúkame?

V našom eshope nájdete kvalitné produkty za nízke ceny, ktoré neustále rozširujeme podľa Vašich potrieb o novinky a trendy, pričom ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Priateľský prístup, jedinečné produkty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou nájdete pod značkou CANEA.

 

 Kde nás nájdete ? 

Neustále sa snažíme aby ste v našom eshope našli vždy nové a kvalitné produkty za najlepšie ceny na trhu. Každý týžden sa náš sortiment rozrastá o jedinečné produkty, a tieto všetky novinky a inšpirácie nájdete na našej Facebook fanpage alebo si bližšie informácie a inšpirácie môžete prečítať  na našom Blogu.

 

 
Slide toggle
Odporúčame

O nás

sideblock

Firma Canea Creativ s.r.o. vznikla pod záštitou firmy Canea.sk , ktorá predstavuje veľkoobchod   zaoberajúci sa predajom širokého sortimentu v oblasti floristiky s dlhoročnou tradíciou. Do portfólia produktov firmy patrí predaj sušiny, stúh, obalového materiálu, keramiky, skla,drevených, kovových, prútených výrobkov, sušených rastlín a plodov, umelých kvetov a zelene, až po sezónne dekorácie a svadobné doplnky. Veľkoobchod Canea.sk sa orientuje na nákup a predaj tovaru ďalším obchodným subjektom, ktorým slúži na spracovateľské a investičné účely Spoločnosť Canea.sk predstavuje rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu, počas ktorej si vybudoval dobré meno a silné zázemie nielen vďaka individuálnemu prístupu k zákazníkom, ale aj vďaka širokej ponuke kvalitných produktov a flexibilite.

Keďže cieľom firmy je práve flexibilne reagovať na potreby zákazníkov na základe širokého  záujmu sa firma Canea.sk rozhodla vytvoriť spoločnosť Canea Creativ s.r.o., ktorá bude prostredníctvom eshopu predávať sortiment nielen veľkoobchodníkom, ale aj maloodberateľom a konečným spotrebiteľom. 

Veríme, že individuálnym prístupom, ktorý bol  vždy uplatňovaný v spoločnosti Canea.sk, si nájdeme cestu k vybudovaniu dlhodobých vzťahov s novými zákazníkmi založených na dôvere. Sme presvedčení, že práve  jedinečným prístupom si vybudujeme pevné vzťahy so zákazníkmi, ktoré budú založené predovšetkým na ich spokojnosti,dôvere a korektnom prístupe. V dôsledku rastúcich požiadaviek zo strany zákazníkov sa firma Canea Creativ bude neustále snažiť rozširovať ponúkaný sortiment o kvalitné a jedinečné produkty a uvádzať na trh novinky, ako sa to doposiaľ darilo firme Canea.sk. V eshope Canea Creative nájdete široký výber sortimentu od dodávateľov z celého sveta, pričom portfólio dodávateľov neustále rozširujeme za účelom poskytnutia nielen širokého, ale aj vysoko kvalitného sortimentu.

Veríme, že sa Vám v našom novom e-shope bude pohodolne nakupovať a nájdete v ňom všetko čo hladáte. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovat - info@caneacreativ.sk.

Sme tu pre Vás,                                                      

                               

Design and Development by LEUMASSI s.r.o.
© 2015 | All rights reserved!